Chiavette G10X20FGSSPNLH Left Hand Female Stainless Steel Clevis for Pneumatic Cylinders 10mm Bore 20mm Base / Bore Center M10x1.5 Thread - Allow 7-10 Days
Brand / Quality: Chiavette - High Quality Thread Size: M10x1.5 Thread M / F: Female Thread Direction: Left Hand Inside Diameter: 10mm Length: 52mm Style: * Standard Clevis Pins
There are currently no reviews - but you could help other users and write one.
Write a Product Review