Chiavette G12X24FGSSPNLH Left Hand Female Stainless Steel Clevis for Pneumatic Cylinders 12mm Bore 24mm Base / Bore Center M12x1.25 Thread - Allow 7-10 Days
Brand / Quality: Chiavette - High Quality Thread Size: M12x1.25 Thread M / F: Female Thread Direction: Left Hand Inside Diameter: 12mm Length: 62mm Style: * Standard Clevis Pins
There are currently no reviews - but you could help other users and write one.
Write a Product Review