Chiavette G20X40FGSSPNLH Left Hand Female Stainless Steel Clevis for Pneumatic Cylinders 20mm Bore 40mm Base / Bore Center M20x1.5 Thread - Allow 7-10 Days
Brand / Quality: Chiavette - High Quality Thread Size: M20x1.5 Thread M / F: Female Thread Direction: Left Hand Inside Diameter: 20mm Length: 105mm Style: * Standard Clevis Pins
There are currently no reviews - but you could help other users and write one.
Write a Product Review