Chiavette G30X54FGSSPNLH Left Hand Female Stainless Steel Clevis for Pneumatic Cylinders 30mm Bore 54mm Base / Bore Center M27x2 Thread - Allow 7-10 Days
Brand / Quality: Chiavette - High Quality Thread Size: M27x2 Thread M / F: Female Thread Direction: Left Hand Inside Diameter: 30mm Length: 148mm Style: * Standard Clevis Pins
There are currently no reviews - but you could help other users and write one.
Write a Product Review